Hviezda Avengerov a predstaviteľ superhrdinu Captain America, Chris Evans, vie, že hrdinovia nie sú len vo filmoch, ale aj v reálnom živote. Jedným naozaj veľkým hrdinom je chlapec menom Bridger Walker, ktorý zachránil sestru pred útokom zúrivého psa. Vďaka 6-ročnému Bridgerovi sa jeho sestre nič nestalo, no on musel podstúpiť plastickú operáciu a na tvári má teraz až 90 stehov.

Bridger so svojou sestrou po operácii.

O odvážnom Bridgerovi sa dozvedel aj jeho idol, Captain America alias Chris Evans ktorý ani chvíľu neváhal a chlapcovi poslal osobný videoodkaz. “Viem, že si to za posledné dni počul už veľakrát, no poviem ti to aj ja – chlapče, si hrdina! To, čo si urobil bolo odvážne a nesebecké. Tvoja sestra je šťastná, že má takého veľkého brata. Tvoji rodičia na teba musia byť pyšní.Buď takým mužom, akým si teraz – potrebujeme ľudí ako si ty. Viem, že liečba môže byť ťažká, no podľa toho, čo som videl, nie je nič, čo by ťa zastavilo,” povedal vo svojom odkaze Chris, ktorý sa tiež rozhodol, že Bridgerovi pošle originálny autentický štít Captaina America.

Okrem Evansa vyjadrili chalanovi podporu aj iní predstavitelia supehrdinov – cez svoje instagramové príbehy na jeho čin upozornili Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Anne Hathaway či Brie Larson. Videoodkaz mu neskôr poslal aj Robert Downey Jr.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.