Na TikToku je druhým najsledovanejším človekom a preslávil sa bez toho, aby povedal čo i len jediné slovo. Khaby Lame je jedným z ocenených na tohtoročnom udeľovaní cien Global Social Awards a cenu si príde prevziať osobne do Prahy. Vďaka jeho ikonickej mimike a gestikulácii poznajú Khabyho milióny ľudí na svete a stretnúť ho budete môcť 25. mája v českom hlavnom meste, kde sa uskutoční galavečer Global Social Awards.

Khaby sa venuje TikToku od roku 2020, kedy prišiel v dôsledku pandémie koronavírusu o prácu. Za dva roky stihol vďaka svojim originálnym videám nazbierať vyše 134 miliónov sledovateľov a toto číslo stále rastie. Okrem toho sa mu za toto krátke obdobie podarilo uzavrieť spoluprácu so značkou Boss a taktiež vydať svoj prvý komiks Super Easy. Z niekdajšieho robotníka v továrni je dnes milionár, ktorému našťastie sláva neprerástla cez hlavu, o čom hovorí aj fakt, že prijal pozvanie zavítať do Čiech.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.