Počas celosvetovej karantény vydal americký spevák a textár Trevor Daniel svoj debutový štúdiový album Nicotine. Ten zaujal aj mega hviezdu Selenu Gomez, ktorá sa okamžite zamilovala do songu Past Life z Trevorovho albáča. Sel neváhala a kontaktovala Trevora, s ktorým nahrala remix tejto skladby, ktorú produkoval brat Billie Eilish, Finneas O’connel.

“Keď som prvýkrát počula tento song, zapáčilo sa mi na ňom najmä to, že je o veciach, ktoré nevieme nechať za sebou a o našich zaužívaných vzorcoch,” vyjadrila sa Selena. Duet Past Life má už vonku oficiálne karanténne video, na začiatku ktorého spolu dvojica spieva cez videochat.

Klip je typicky karanténny – spievajú v ňom cez videochat.

Klip nás neskôr prenesie do surreálneho digitálneho CGI sveta s neskutočnými detailami na tvár Seleny a Trevora, ktoré vznikali v takzvanom Scan Trucku. “Technológia a umenie sú niekedy perfektnou kombináciou,” uzavrela Sel a ty sa teraz vrhni na túto chytľavú novinku a zaujímavé video!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.