Tajila to niekoľko mesiacov a teraz vyšla s pravdou von. Dominika Mirgová priznala, že si nechala zväčšiť prsia. K fanúšikom bola vždy úprimná a otvorená a je preto zvláštne, že podstúpenie plastiky tajila 9 mesiacov. Ako však Domča tvrdí, podľa nej prišiel najvyšší čas prezradiť svoje malé tajomstvo.

Dominika s novými prsiami.

“Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. ÁNO, mám upravené prsia (už skoro 9 mesiacov),” vyjadrila sa Dominika. “O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne. NIE, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja som mohla konečne chodiť bez podprdy,” prezadila speváčka, ktorá sa zároveň poďakovala svojmu doktorovi za skvelo odvedenú prácu. A výsledok je fakt dobrý. Domčin nový hrudník je naozaj decentný a vyzerá prirodzene.

Dominika s novými prsiami.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.