Brazílsky keratín – zázrak pre tvoje vlasy!

0
7205

Túžiš po vlasoch, ktoré sú plne vitality, žiarivé a dokonalé upravené? A tvoje sú oslabené, rozštiepené a vyzerajú ako bez života? Potom vyskúšaj známu a obľúbenú terapiu pre ozdravenie tvojich vlasov – brazílsky keratín! Môžeš si ju vyskúšať v tvojom obľúbenom kaderníctve alebo si ju môžeš urobiť aj sama doma!

Výhody keratínu: pomôže dlhým namáhaným vlasom, stmelí ich, podporuje rast vlasov, dodáva im oslnivý lesk, zamedzuje lámavosti, hĺbkovo ich vyživí, ochráni ich pre UV žiarením, suchom a teplom.

Keratín je bielkovina, ktorá je základnou zložkou vlasov. Preto bol vyvinutí čistý prírodný produkt – brazílsky keratín, ktorý je určený na doplnenie našej prirodzenej bielkoviny vo vlasoch.

Vhodný je pre dlhé, ale i krátke vlasy. Taktiež nie je problém, ak sú vlasy farbené, prípadne bielené, práve naopak – pre takéto vlasy je kúra s keratínom veľmi dobrá! Obmedzenie však je, že je vhodný až od 12 rokov!

Po aplikácií budú tvoje vlasy chránené a vyživené 3 až 4 mesiace.

Môžeš vyskúšať známe značky ako L’Oréal Professionnel Série Expert Pro-Keratin Refill alebo brazílsky keratín od COCOCHOCO PROFESSIONAL.

Pokiaľ by ti nevyhovovala kúra, môžeš vyskúšať masku, sérum, kondicionér, alebo šampón s brazílskym keratínom. Sú tiež účinné a dosiahneš s nimi regeneráciu, krásny lesk a uhladenie vlasov. Je len na tebe, ktorý typ prípravku ti bude vyhovovať!

Pripravila: Semisa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.