Medzi stars, ktoré majú vlastnú vôňu sa najnovšie radí aj Billie Eilish. Speváčka prichádza na trh so svojim parfémom, ktorý dostal jednoduchý názov – Eilish. Ako vonia budeme môcť zistiť už v novembri, no ak nechceš čakať, tak si predstav zmes vanilky, kakaa, jantáru a ruží. To sú totiž základné prísady Eilish, ktoré podľa slov Billie pripomínajú “rozpustený spálený cukor”. A o jej novom produkte toho prezradila ešte viac.

“Túto vôňu som hľadala dlhé roky a teraz je mojou najobľúbenejšou. Vôňa bola odjakživa obrovskou súčasťou môjho života a stvoriť tento parfém bolo mojim snom,” povedala Billie, ktorú celý proces výroby veľmi bavil. “Bola to jedna z najvzrušujúcejších vecí, na ktorých som pracovala a mám radosť, že sa o ňu s vami môžem podeliť. Chcem, aby ste boli samy sebe príťažlivé, keď na sebe budete mať tento parfém, pretože presne takto to cítim ja. Chcem, aby ste sebou boli posadnuté, zbláznili sa do seba a cítili sa nezastaviteľné,” odkazuje speváčka svojim fanúšičkám, pre ktoré je jej nový parfém určený.

Fľaštička novej vône od Billie.

Z čoho má Billie Eilish strach a ako berie kritiku? Aj to ti prezradí v rozhovore, ktorý si prečítaš v aktuálnom Kamošovi, kúpiš už len chvíľu!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.