Ako sme ťa už v našom časopise Kamarát informovali, Demi Lovato je už nejaký ten mesiac vo vzťahu s Maxom Herichom. Chalan sa venuje herectvu a spevu, no v neposlednom rade svojej priateľke Demi Lovato. S Maxom trávila celé obdobie karantény a dvojica sa veľmi zblížila. Speváčka je zo svojho nového objavu absolútne hotová, o čom svedčia aj jej najnovšie slová na jeho adresu.

Demi s Maxom v Národnom parku Joshua Tree

“BAAAYYBEEE – je mi s tebou veľmi dobre a je toľko vecí, ktoré by som chcela povedať, ale radšej si budem užívať prítomnosť a tráviť čas s tebou. Takže budem stručná. Byť s tebou robí môj život tak zábavným. Správame sa ako chuligáni a netrápime sa tým, čo si o nás ostatní myslia. Trávim s tebou celé dni a cítim sa tebou tak akceptovaná a milovaná, ako som sa necítila nikdy predtým. Si neopísateľný. Si pozitívnym lúčom svetla v mojom živote a neviem sa dočkať na ďalšie spomienky, ktoré si spolu vytvoríme. Ďakujem ti, že si ma urobil takou šťastnou. Milujem ťa,” napísala Demi a zverejnila sériu zamilovaných fotiek s jej polovičkou, ktoré si môžeš pozrieť v galérii nižšie. Sme radi, že Demi je konečne šťastná a veľmi jej to vo vzťahu s Maxom prajeme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.