NAJSLEDOVANEJŠIE INSTAGRAMY NA SVETE

0
1202

Zaujíma ťa, koho sleduje najviac deciek na Instagrame? Top 10 patrí hlavne americkým hviezdam, ale nájdeš tu aj futbalistov či časák o prírode! 😮

#10 @natgeo je medzinárodný časopis s viac ako 133-ročnou históriou! Dnes vychádza jeho 40 jazykových mutácií s predajom viac ako 6,5 mil. výtlačkov a ináč, dostať ho aj u nás! Na instáči má aktuálne 127 000 000 followerov! 😮

#9 Brazíslsky futbalista @neymarjr si pohodlne užíva 129 melónov followerov a zaslúžene mu patrí 9. priečka! Aktuálne hrá za tím Paris Saint-Germain a samozrejme brazílsku národnú futbalovú reprezentáciu!

#8 nie je s 135 melónmi followerov nik iný než @beyonce. Holka má za sebou úspešný rok – k vynovenému Leviem kráľovi naspievala titulný song aj produkovala sountrack The Lion King: The Gift s africkými producentami!

#7 miesto patrí @leomessi, ďalšiemu futbalistovi, tentokrát z Argentíny. Chalanisko má 137 mil. followerov a aktuálne hrá ako číslo 10 za Barcelonu!

#6 s až 152 melónmi sledovateľov má americká hviezda reality show @kyliejenner. Holka má len 22 rokov, no podľa magazínu Forbes patrí medzi najmladšie miliardárky na svete! :O

#5 s viac ako 152 mil. fanov patrí ďalšej americkej hviezdičke @kimkardashian. Holka má za sebou búrlivý rok. Cez leto spustila svoju značku oblečenia KIMONO, no po protestoch z Japonska ju musela premenovať na SKIMS!

#4 patrí zaslúžene herečke a speváčke @selenagomez. Holka má 162 mil. followerov a už 10.1. dropne svoj 3.štúdiový album!

#3 Bronzovú priečku s podobným číslom ako Selena obsadil bývalý wresler, futbalista a dnes herec a podnikateľ @therock :3

#2 @arianagrande patrí s 167 miliónmi striebro. Holka sa tento rok stala na MTV VMA’s umelcom roka, budúci rok chystá celosvetové turné, a to má len 26 rokov!

#1 a kráľom instagramu je aktuálne futbalista @cristiano aka Cristiano Ronaldo s 191 miliónmi followerov. Cris hrá aktuálne za taliansky Juventus a za toto prvenstvo mu gratulujeme!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.