LASSIE sa vracia do kín práve dnes!

0
1266
Foto: ©2019 TOM TRAMBOW Projekt: „Lassie Come Home“ Produktion: LCH Film UG Producer /Line Producer: Henning Ferber Co-Producer: Warner Bros. Entertainment GmbH Service Producer: Michal Pokorny, Zbynek Pippal Director: Hanno Olderdissen DoP: Martin Schlecht Production Manager: Martin Homer Production Manager CZ: Petr Dilek DT#33 17.07.2019 Motiv: SCHOOL / SCHOOLYARD FIELDS Special: BTS Scene: 146pt.1 Priscilla is too late, Flo is gone. Count and Sebastian talk to each other. Then she recognizes something. 12pt.1 Lassie runs towards Flo, Tino bullies him, Lassie grabs Tino's schoolbag and runs off. 12A Lassie & Flo running through the field and doing tricks. 146 Rest IF NOT FINISHED || Dog shots on the field close to the school. Lassie almost famished. Cast: 01. Florian Maurer - Nico Marischka 04. Priscilla Von Sprengel - Bella Bading 05. Count Von Sprengel - Matthias Habich 06. Manfred Gerhardt - Justus von Dohnányi 08. Sebastian Von Sprengel -Johann von Bülow 11. Tino - Max Angerer Lassie Features Extras: Jonas - Silvio Poschl Fritz - Maximilian Konigsbauer --------- Nicht am Set: 02. Andreas Maurer - Sebastian Bezzel 03. Sandra Maurer - Anna Maria Muehe 07. Hinz - Christoph Letkowski 09. Helene Haberl - Sina Reiss 10. Mrs. Moeller - Sarah Camp 17. Franka - Jana Pallaske 28. Daphne Brandt - Sina Bianca Hentschel 29. Michael Wolf - Henning Harder 33. Ronny - Milton Welsh 34. Maik - Jörg Rühl 35. Workman - Gode Benedix 36. Leonie - Luise Minna Richter 38. Construction Worker - Otmar Brancouzsky Double: Flo DBL - Oskar Brune Priscilla DBL - Lotta Svenja Golombek

Najslávnejší filmový pes sa vracia do kín v novom filme LASSIE SA VRACIA! Premiéra už dnes!

LASSIE, najslávnejší pes filmovej histórie, prichádza opäť na plátna kín! A spolu s ňou sa vracia aj úžasný príbeh o nerozlučnom priateľstve chlapca a jeho dlhosrstej kólie!

Dvanásťročný Florián a jeho verná psia kamarátka Lassie sú proti svojej vôli rozdelení a Lassie sa dostáva až na druhý koniec krajiny. Z nového domova však utečie a vydáva sa na neuveriteľne odvážnu, strastiplnú, ale aj zábavnú cestu späť.

Florián a jeho pes Lassie sú známa dvojka po celom okolí. Nerozluční priatelia si nenechajú ujsť žiadne spoločné dobrodružstvo a užívajú si idylický život na vidieku. Keď ale Floriánov otec príde o prácu, rodina sa musí presťahovať do malého bytu, kam majú psy prísny zákaz. Verdikt je neúprosný – Lassie musí z domu preč! Ujme sa jej sympatický gróf a vezme ju na panstvo k Severnému moru na opačný koniec krajiny – ako darček pre svoju vnučku. Na prvý pohľad by tu Lassie nemalo nič chýbať. Jej vernosť však nemá hraníc a len čo sa naskytne príležitosť, utečie a rozbehne sa naspäť domov za Floriánom. Vyráža na neuveriteľné psie dobrodružstvo, na ohromujúcu cestu cez celú krajinu, na cestu plnú prekážok, dobrých, ale aj zlých ľudí. Hoci je od svojho kamaráta vzdialená stovky kilometrov, Lassie nedokáže nič zastaviť. Pre všetkých má jasný odkaz: „Vraciam sa domov.“

Najnovšie spracovanie vychádza z pôvodnej poviedky Erica Knighta, ktorá stála na úplnom počiatku dnes už kultového fenoménu Lassie. Text s názvom Lassie sa vracia vyšiel v roku 1940 a ihneď si získal obrovskú popularitu. Rovnako ako prvé filmové spracovanie z roku 1943, v ktorom jednu z detských rolí stvárnila neskoršia hviezda filmového neba Elizabeth Taylor. Nesmrteľná postava Lassie sa vo filmoch, seriáloch či komiksoch v rozličných obmenách pravidelne vracia a v aktuálnom spracovaní pôvodného príbehu predvedie opäť nové kúsky!

HRAJÚ: Nico Marischka, Sebastian Bezzel, Anna Maria Mühe, Bella Bading.

SLOVENSKÝ DABING!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.