AJ SLNKO JE HVIEZDA

0
1484

Práve dnes štartuje v našich kinách nová teens pecka s CHARLESOM MELTONOM z Riverdale a YAROU SHADINI!

NATASHA je dievča z Jamajky, ktorá sa s rodinou prisťahovala do Ameriky. Neverí na osud ani na sny a už vôbec nie na to, že by sa uprostred newyorskej ulice mohla stretnúť s chlapcom a v okamihu sa do neho bláznivo zamilovať. Spolieha sa iba na vedu a fakty. Až do magického okamihu, kedy osud zasiahne a ona uprostred horúceho dňa na rušnej newyorskej ulici narazí na DANIELA. Aj on je prisťahovalec, ale z Kórei, a tiež sa nikdy nevznášal v snoch, hoci verí na osud. Daniela čaká pohovor na výšku, pritom tam však ani nechce ísť. Medzi oboma dovtedy neznámymi ľuďmi okamžite preskočí iskra, ale hviezdy im nie sú naklonené. Natashi a celej jej rodine totiž ostáva už iba dvanásť hodín do núteného odchodu z USA! Daniel to však nevzdáva, lebo už pri prvom pohľade na Natashu pocíti, že pre nich osud aj napriek zdanlivo neriešiteľnej situácii pripravil niečo zvláštne a výnimočné a že ich stretnutie nebolo náhodné, ale že sú si predurčení! Pri Natashi zabúda na všetko ostatné a ostáva mu jediné – presvedčiť o tom aj JU! Obaja spolu strávia celý deň, hoci ani jeden z nich nevie, či toho druhého ešte uvidí o hodinu, o dve…

TSIAS-00509r (L-r) YARA SHAHIDI as Natasha Kingsley and CHARLES MELTON as Daniel Bae in Warner Bros. Pictures’ and Metro Goldwyn Mayer Pictures’ romantic drama “THE SUN IS ALSO A STAR,” a Warner Bros. Pictures release.

Film bol nakrútený podľa knižného bestselleru, ktorý si užívali hlavne romantické duše. Ale ani pre ostatných nie je príbeh presladeným cukríkom a oplatí sa vidieť ho aj vo filmovej podobe!

Každý moment v našich životoch prináša nový okamih a milióny možností, ako sa bude ďalej vyvíjať. Ktorá z nich sa stane skutočnosťou? To záleží len na tebe!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.