Na práve prebiehajúce protesty v Amerike reagujú mnohé celebrity. Zapojila sa aj tehulka Lea Michele. Vo svojom statuse napísala, že zabitý černoch George Floyd si to nezaslúžil. “Nie je to ojedinelý incident a musí sa to skončiť. #BlackLivesMatter,” vyjadrila si Lea. Na tento jej príspevok zareagovala jej kolegyňa z Glee, černoška Samantha Ware. Údajne kvôli Michele trpí traumou a v texte, napísaným veľkými písmenami, vysvetlila, prečo.

Lea Michele vraj nie je tým anjelikom, za ktorého sa vydáva.

“Pamätáš si, keď si spravila z môjho prvého televízneho vystúpenia skutočné peklo? Pretože ja nikdy nezabudnem. Každému si povedala, že keby si mala príležitosť vyserieš sa do mojej parochne. A to bola len jedna z mnohých traumatizujúcich udalostí, ktoré ma nútili prehodnocovať svoju kariéru v Hollywoode,” napísala Samantha, ku ktorej sa pridal aj černošský herec Dabier Snell. “Dievča, ty si ma nenechala sedieť pri stole s ostatnými členmi štábu, pretože ‘k vám nepatrím’. Poser sa Lea,” odkázal Lei Dabier. Podľa všetkého Lea nie je taký anjelik, za akého sa vydáva a niektorí ľudia v šoubize ju majú v zuboch.

Do herečky z Glee sa obuli Samantha Ware aj Dabier Snell.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.