Dlhých 15 rokov od vydania prvej knihy zo ságy Twilight prichádza jej autorka so skvelou správou. Stephenie Meyer oznámila, že po tituloch Súmrak, Nov, Zatmenie a Úsvit vyjde v auguste piaty knižný diel Twilightu – Polnočné slnko.

„Som nadšená, že konečne, konečne môžem oznámiť, že 4. augusta vychádza Midnight Sun. To, čo sa teraz deje, je šialené a nebola som si istá, či je ten správny čas, aby kniha vyšla, no niektorí z vás čakali tak strašne, strašne dlho. Nezdalo sa mi fér nechať vás dlhšie čakať. Verím, že táto kniha poslúži na odvrátenie pozornosti od skutočného sveta. Som nadšená, že sa o to konečne môžem s vami podeliť,“ povedala Stephenie.

Stephenie Meyer oznámila skvelú správu v rannej show Good Morning America.

Kým všetky doteraz vydané časti boli vyrozprávané z pohľadu Belly, tentokrát bude príbeh písaný z Edwardovej perspektívy. Autorka tvrdí, že čitatelia budú mať možnosť nahliadnuť do Edwardovej minulosti a dozvedia sa o jeho upírskych zážitkoch. V angličtine sa dostane do predaja 4. augusta.

Obálka Twilight – Midnight Sun

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.