Duet, aký sa tak často to nepočuje. Aj takto by sa dal charakterizovať song Stuck With U, ktorý spoločne nahrali obrovské popové hviezdy Ariana Grande & Justin Bieber. Ich spoločná vec vznikla ako reakcia na pandémiu koronavírusu a je perfektnou karanténnou hymnou pre všetkých, ktorí sú v súčasnosti zamknutí doma so svojimi blízkymi, ale aj pre ľudí, ktorím chýbajú kamoši a rodina.

Klip k Stuck With U natáčali Ariana a Justin zo svojich domovov a obsahuje tiež domáce videá ich fanúšikov z celého sveta. Vo videu tiež dostali svoj priestor osobnosti ako Demi Lovato, Kendall a Kylie Jennerové, Ashton Kutcher & Mila Kunis, Jaden Smith a mnohé ďalšie.

Oficiálny cover k singlu.

Je dôležité spomenúť, že všetky výnosy z tejto pesničky poputujú pre detskú nadáciu First Responders Children’s Foundation. Tá sa stará o deti zdravotníkov a pracovníkov v prvej línii, ktorí bojujú proti koronavírusu.

BTW, Justina nájdeš v špeciálnom dvojčísle Kamoša spolu s Arianinim plagátom a Justinov plagát na teba čaká v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.