SIMA A JEJ NOVÝ LETNÝ MERCH

0
7266

Po SIMINÝCH albumoch Femina, Podľa seba a Bombím si pre nás SIMA pripravila letný merch!

Jej prvý album Femina vyšiel v roku 2017 a okamžite si získala obrovský počet fanúšikov. Na albume hosťujú aj speváci a raperi ako P.A.T., Ego, alebo Fejbs. Nasledovalo jej turné s albumom Femina spolu s letnými koncertami na rôznych akciách. Rok nato vydala album s názvom Podľa seba, na ktorom sa objavil aj Ego, Separ a Kali. Už tak tradične SIMA na rok presne dala von peckový album Bombím, na ktorom sa už tradične objavil Separ, chalani zo skupiny Nerieš a už tak tradične aj Ego. S každým albumom si pre nás SIMA prichystala aj merch, teda oblečenie, ktoré navrhla ona sama a prislúchajúce každému albumu, ktorý dala von. V tomto oblečení sa nachádzali mikiny, tričká, ponožky, kryty na mobily, čiapky, aj tašky. Najnovšie nás prekvapila LETNÝM MERCHOM, ktorý obsahoval tričko, kraťasy a croptop. Kraťasy aj croptop mali veľmi minimalistickú potlač, kde bolo napísané bombím, presne ako jej najnovší album. Na bielom tielku bola potlač v tvare SIMINEJ fotky. Predpredaj tohto letného merchu začal v pondelok a za pár hodín bol úplne vypredaný a je dočasne nedostupný. V predpredaji bola zahrnutá aj špeciálna podpiskarta. Plusom letného merchu bolo to, že bol kompletne vyrobený na Slovensku. SIMA k letnému merchu odkazuje: „Extrémne ste zbombili celý letný merch, prekonali naše očakávania a predbehli ste naše výrobné plány a z toho dôvodu sme museli DOČASNE POZASTAVIŤ PREDPREDAJ LETNÉHO MERCHU. Vy, ktorí ste nestihli objednať, NEMUSÍTE SA BÁŤ, pretože to opäť spustíme a znova bude všetko dostupné, len museli sme dať dočasnú stopku, aby sa nám nestalo, že sa objedná také množstvo, ktoré nebude reálne vyrobiť za dobu predpredaja… ďakujem každému, kto to stihol podporiť, veľmi si to vážim a teším sa, že sa vám nový merch až tak veľmi páči. Samozrejme vám dám už čoskoro vedieť, kedy to opäť spustíme. Ste najviac.“

SIME sa veľmi v jej kariére darí a veríme, že sa jej v hudbe bude dariť aj naďalej, aj keď tento rok bez albumu. Viac o tom, že tento rok sa jej nového albumu nedočkáme, sa dočítaš v aktuálnom vydaní nášho časopisu.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.