Superstaristka Karmen Pál-Baláž zverejnil svoj prvý singel

0
1441

Karmen Pál-Baláž skončila v minuloročnej sérii Česko Slovenskej Superstar na 3. mieste. Donedávna koncertovala s takmer rodinnou kapelou Acoustic Nights, kde vystupovala spolu s otcom Mariánom po celom Slovensku. Teraz sa ale dala na sólovú dráhu a predstavuje svoj emotívny singel Anjel. Text skladby napísala mladá mamička z Popradu, Adriana Pusztová. Pôvodne ho poslala spevákovi Adamovi Ďuricovi. Keď si ho pred nedávnom znovu prečítal, rozhodol sa, že ho zhudobní. Adam si však zaumienil, že pesničku nebude spievať on, ale že osloví Karmen, ktorú zhodou okolností pred časom počul spievať na jednej akcii.

“Adam ma oslovil na spoluprácu s piesňou Anjel cez vydavateľstvo Universal Music. Hneď po prvom vypočutí som vedela, že idem do toho! Veľmi sa mi páčila. Som vďačná za to, že sa Adam so mnou skontaktoval a že je ochotný zaoberať sa mnou, mojím spevom, písať mi pesničky a pomáhať mi v hudobnej kariére,” teší sa Karmen.

K balade Anjel vznikol aj pekný, zimný, zasnežený klip. Aj táto skladba určite zaznie počas série akustických koncertov, ktoré chystá Adam Ďurica aj s Karmen.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.