Ako sa zapáčiť svojmu idolu?

0
2161

Si totálne zbláznená do nejakého chalana ale nevieš, ako ho zaujať a zapáčiť sa mu? Máme pre teba pár tipov, ako to docieliť a nezabúdaj, že na to nikdy nie je neskoro. Aj Justin Bieber bol idolom Hailey Baldwin odkedy naspieval One Time a pozri, ako dlho trvalo, kým sa stala pani Bieberovou.

  • Prihovor sa mu

Možno to znie strašidelne, ale niekedy musí urobiť prvý krok dievča. Nemôžeš očakávať, že tvoj idol vie čítať myšlienky a že vie, že sa ti páči a že čakáš, kedy sa k tebe ozve. Akonáhle s k nemu prihovoríš a zistí, že máš o neho záujem, bude ti tvoj záujem opätovať a všetko padne na úrodnú pôdu.

  • Počúvaj!

Vieme, že hovoriť o sebe je super a zábavné ale tvoj idol zrejme nezaujíma príbeh o tom, ako sa ti tvoja BFF stratila v obchoďáku. Aj keď je potrebné, aby si rozprávala aj ty, rovnako dôležité je, aby si si vedela vypočuť ty jeho. Určite ocení, keď mu napíšeš správu, že mu držíš palce v teste, ktorý ti spomínal pred pár dňami.

  • Zisti, k čomu má veľkú vášeň

Ak chceš niekoho skutočne spoznať, zisti, na čom mu záleží. Človeka veľmi priťahuje, ak sa niekto zaujíma o jeho koníčky a chce o tom vedieť viac. Navyše ti jeho záujmy pomôžu zistiť, aký typ človeka tvoj idol je.

  • Očný kontakt

Neudržiavať s tvojim idolom očný kontakt je hotová katastrofa. Vážne! Zapamätaj si, že počas rozhovoru mu vždy pozeraj do očí. Očný kontakt vo veľkej miere zvýši tvoju dôveryhodnosť, čo bude mať pozitívny vplyv na tvoju atraktivitu. Ale pozor! Neznamená to, že z neho nemáš spustiť oči ani počas toho, ako si dáva niečo jesť.

  • Neboj sa prejaviť svoje pocity

Možno je to cool snažiť sa byť nad vecou a neprejaviť svoje pocity, ale dobré to určite nie je. Ak chceš mať so svojim idolom zmysluplný vzťah, musíš prejaviť svoje pocity a hovoriť o nich. A to platí aj preňho. Síce na to treba veľa odvahy, ale hovoriť vzájomne o svojich pocitoch má zmysel!

  • Buď sama sebou

Pravdepodobne najdôležitejšia vec je byť sama sebou. Hrať sa na rande alebo počas flirtovania na niekoho, kým nie si, je veľká chyba. Nechceš predsa, aby sa tvoj idol zaľúbil do tej verzie teba, ktorou nie si a ktorú iba predstieraš. Chalan ťa má mať rád takú, aká si a nesmieš sa kvôli nemu hrať na človeka, akým nie si.

  • Kašli na telefón

Malo by to byť samozrejmosťou, ale pre istotu – nikdy sa v spoločnosti chlapca tvojich snov nehraj na mobile. Čas, ktorý spolu trávite je drahocenný tak ho nestrácaj venovaním sa mobilu. Venuj sa jemu. A naplno! Zaslúži si všetku tvoju pozornosť.

  • Nehovor o svojich ex

Nech sa deje čokoľvek, nikdy pred tvojim idolom nevyťahuj svojich bývalých. To je najrýchlejší spôsob, ako sa uňho dostaneš len do jeho friends zóny.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.