Odkedy sa ONE DIRECTION rozpadli v roku 2015 špekulujeme, kedy sa konečne o5 spoločne postavia na jedno pódium. Čo všetko o tejto možnosti chalani prezradili?

LIAM: “Čoskoro nás čaká 10-ročné výročie od založenia kapely a všetci sme v posledné týždne boli v kontakte, čo je fakt super. Teraz si nie som istý, čo všetko vám môžem vykecať. Je kopec vecí, na ktorých aktuálne pracujeme, takže tak. Za seba musím povedať, že z toho mám dobrý pocit, že sme o5 v kontakte.”

HARRY: “Nikdy nehovor nikdy. Bola to veľká súčasť môjho života a niečo, čo mi nikto nikdy nevezme. Ak príde ten správny čas na reunion a všetci na to budú ready, prečo nie. No kým ten čas príde, za seba viem, že si užívam skladanie hudby a experimentovanie. Hudba ma baví tak moc, že si neviem tak celkom predstaviť, že by sme sa dali dokopy a pracovali spolu. Pretože ak by sa to stalo, nebolo by to také ako predtým.”

HARRY: “1D je to najlepšie, čo sa mi v živote stalo. Tá kapela mi úplne zmenila život. Ak sa dáme dokopy, bude to skvelé. Musí to ale prísť prirodzene.”

LOUIS: “Máme pauzu už 4 roky a ja som sa len teraz vycucol s mojou prvou sólovkou. Fanovia, ktorí nás sledujú denne chápu, že nie sme kapelou už nejaký čas, takže nemajú veľké očakávania… Viem ale, že v jednom bode sa určite stretneme. Boli by sme hlúpi, ak by sme to nespravili, no aktuálne si proste užívame sólové kariéry a hudbu, ktorú robíme samostatne.”

NIALL: “Nechcem, aby si ľudia mysleli, že sa dávame dokopy pre prachy. Ak sa dáme dokopy, bude to preto, aby sme ľuďom, ktorí nás mali radi, spravili radosť. Ale chcem ísť do toho len pod podmienkou, že sú všetci ostatní ready!”

NIALL: “Boli by sme úplne smiešni, ak by sme sa o5 nedali dokopy. Ešte nevieme presne kedy, no vieme, že to raz príde.”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.