Po trojici singlov Lose You To Love Me, Look At Her Now a Rare predstavila Selena Gomez ďalšiu skladbu z albumu Rare, konkrétne z jeho deluxe verzie. Novinka má názov Boyfriend a bola zverejnená aj s videoklipom. V ňom sa zvodná Sel zvádza chlapov a premieňa ich na žaby. “Chcem priateľa. Povedz mi, zostali ešte nejakí dobrí? Stále narážam na tých zlých, ale chcem lásku zas a znova,” spieva v refréne songu, ktorým odkazuje mužom, ktorým ide len o sex, že u nej nemajú šancu a že ju už hnevajú.

“Je to odľahčená pieseň o vzostupoch a pádoch v láske, no s vedomím, že na šťastie nepotrebujete nikoho iného, než seba. Napísali sme to dlho pred súčasnou krízou, no v tomto kontexte by som chcela podotknúť, že priateľ rozhodne nie je na vrchole môjho zoznamu priorít. Rovnako ako zvyšok sveta, aj ja sa počas pandémie modlím za našu bezpečnosť, jednodu a uzdravenie,” vyjadrila sa Sel k svojej novinke Boyfriend. Na záver ešte dodáme, že za každý jeden predaný deluxe albumu Rare poputuje 1 dolár na boj s koronavírusom.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.