Pandémia koronavírusu spôsobila, že veľké množstvo ľudí je doma v karanténe, kde si krátia čas napríklad aj pozeraním filmov či seriálov. Streamovacie služby tak hlásia zvýšenú návštevnosť svojich portálov. Oproti rovnakému obdobiu v minulom roku vzrástla návštevnosť v priemere o 34%.

Netflix, YouTube, Hulu, Amazon a Disney+ sú v tomto období útočiskom ľudí sediacich doma a naprieč nimi je najsledovanejším programom film Spenser Confidential s Markom Wahlbergom. Zo seriálov je najsledovanejším v období koronavírusu The Office a pokiaľ ide o animáky, na streamovacích službách boduje On My Block. Z reality shows si ľudia najviac idú Love Is Blind a z dokumentov zasa The Trials of Gabriel Fernandez. V kategórii krimi sa najvyššej sledovanosti teší Hunters. Ak teda nevieš, čo kukať, tieto najsledovanejšie programy streamovacích služieb by zrejme nemali ujsť tvojej pozornosti.

Absolútnou TOPkou na streamovacích službách je v období koronavírusu Spenser Confidential.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.