8 mesiacov po vydaní svojej prelomovej skladby Vypínam k nej Alan Murin zverejňuje videoklip. Rozhodol sa tak preto, lebo práve táto skladba si z celej jeho vlaňajšej trilógie EP nahrávok získala najväčšiu priazeň a záujem fanúšikov.

“Nakrúcali sme vo februári u mňa doma, v mojej izbe, ale aj v okolí Záhorskej Bystrice. Súčasťou sú tiež zábery z môjho vystúpenia v Trenčíne s úžasnými fanúšikmi,” povedal Alan, ktorý sa rozhodol pre minimalistický klip bez zložitej dejovej línie odrážajúci jeho život. 21-ročný začínajúci hudobník študuje vo Veľkej Británii odbor zvukové inžinierstvo a hudobnú produkciu a na Slovensko chodieva najmä kvôli rodine a vystúpeniam.

Kvôli pandémii sa musel v marci narýchlo vrátiť z Británie na Slovensko. V Londýne nechal takmer všetky svoje osobné veci, do kufra si zbalil len štúdiové repráky, zvukovú kartu, mikrofón a notebook. Tak ako väčšina vysokoškolákov aktuálne študuje online, nečakané spomalenie svojho života sa však rozhodol pretaviť v niečo užitočné, a tak v týchto dňoch popri štúdiu pracuje na skladbách na nový album, ktorý by chcel vydať ešte tento rok.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.