Tyler Armes je meno doteraz nie veľmi známeho hudobníka. ktorý sa postaral o rozruch okolo Post Malone-a a jeho hitu Circles. Tyler tvrdí, že s Postym bol v štúdiu, keď vznikala táto mega úspešná skladba z albumu Hollywood’s Bleeding, a je nahnevaný, že pri nej nebol uvedený ako spoluautor. Tyler sa mal podieľať na melódii Circles a preto podal žalobu, v ktorej žiada, aby bolo jeho meno doplnené medzi autorov spomínaného hitu a taktiež si nárokuje na náhradu škody z ušlých ziskov.

Hudobné vydavateľstvo Republic Records, s ktorým má Post Malone nahrávaciu zmluvu, ponúklo Tylerovi 5% podiel. Podľa jeho slov však túto ponuku odmietol a chce viac. Kým Republic Records sa vo svojom záujme chcelo s Tylerom dohodnúť, Post Malone sa bráni a tvrdí, že tento chlapík nemá so singlom Circles nič – vraj bol prítomný pri prvom nahrávaní, ale to je všetko. O tom, kto má pravdu tak preto bude zrejme rozhodovať až súd.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.