Od februára tohto roka nám Markíza a Nova prinášajú ďalší ročník jednej z najobľúbenejších talentových súťaží – SuperStar. Kastingové epizódy sú už za nami a najbližšie týždne môžeme v telke sledovať epizódy s názvom Super výber, počas ktorých porotcovia Paľo Habera, Monika Bagárová, Marián Čekovský, Patrícia Pagáčová a Leoš Mareš vyberú z osemdesiatich najlepších uchádzačov o titul SuperStar finálovú zostavu. Znamená to teda, že semifinálové kolá tento rok nebudú. Čo však bude s piatimi živými finálovými kolami zatiaľ nevedia ani samotné televízie.

Vysielať by sa mali začať koncom mája a momentálne nie je jasné, či budú môcť výkony finalistov sledovať z hľadiska stovky divákov. Markíza aj Nova pozorne sledujú vývoj aktuálnej situácie a nateraz nerobia žiadne rozhodnutia, týkajúce sa finálových kôl. Ak sa koronavírus nedá na ústup, tvorcov čakajú veľmi ťažké a závažné rozhodnutia o pokračovaní a závere šou.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.