Posledný diel série To All the Boys 3: Always and Forever, Lara Jean, je už hotový a premiéru by mal mať ešte tento rok! Po konci dvojky sa vynorilo viacero otáznikov. Na ktoré otázky potrebujeme asap odpoveď?

Vráti sa John Ambrose McClaren?

Lara Jean si napokon vybrala Petra K., no znamená to, že sa s Johnom v ďalšom filme už ani neuvidíme? Dúfame, že to nebude pravda, pretože v redakcii sme fandili viac jemu než Petrovi hh! Ako to s nimi napokon dopadne? Budeme si musieť počkať na trojku.

Čo bude s Joshom?

V dvojke ho tvorcovia úplne odignorovali, a to aj napriek tomu, že sa s Larou Jean na konci jednotky uzmierili. Takže, otázka za 100 bodov – vráti sa v poslednej časti? A budú ešte s Larou Jean kamoši?

Ako dopadnú Lara Jean a Peter?

Zdá sa, že aktuálne decká lietajú v oblakoch a po tom, čo si zažili v milostnom trojuholníku s Johnom Ambrosom, sa im vlastne ani nečudujeme. Jasne že ich ako pár v záverečnej časti postretne nejaká zápletka, no šípime silný prúser!

Skončia Chris a Trevor spolu?

Na Valentína mali oči len pre seba. Zdalo sa, že keď ich Peter na párty uvidel spolu, že to nejako dajú dokopy, ale jednoznačnú odpoveď sme nedostali. Dúfame, že sa napokon rozhýbu – Chrisovi by sme dopriali šťastie aspoň v treťom filme!

Vráti sa Margot?

Áno, jasne, presťahovala sa do Škótska pre školu, no bez nej to proste nie je celkom ono. Snáď si nájde čas a v záverečnom filme príde navštíviť svoje sestry!

Ožení sa znovu Dr. Covey?

Zdá sa, že medzi ním a pani Rothschildovou to úplne iskrí. Myslíš, že to v poslednom filme poženú na novú úroveň?

Budú Gen a Lara Jean znovu kamoši?

Zdá sa, že po meetingu v domčeku na strome zakopali vojnovú sekeru. Znamená to, že už budú v pohode naveky? 

Nechajme sa prekvapiť. Netflix ešte neprezradil, kedy posledný film vyjde. Dobrou správou je, že už je v postprodukcii a takmer hoto!

pripravil: peter394

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.