V týchto veľmi zlých časoch si treba pomáhať a svoju dobrosrdečnosť ukázal aj Majk Spirit. Ten predstavil pred pár dňami klip k jeho singlu Spirit Animal. Podporiť sa ho rozhodol aj vydaním nového merchu, z ktorého zisk poputuje na pomoc v boji s koronavírusom.

“Spirit Animal sú moje myšlienky a emócie nahromadené za posledný rok. Chcel som to všetko vypovedať ešte pred tým, ako začnem vydávať novú hudbu,” hovorí Majk o songu Spirit Animal, ktorý je prvou novou skladbou od vydania albumu Nie som tu náhodou. “Chystám pre vás Spirit Animal merch a rozhodol som sa, že všetok zisk z neho použijem na podporu slovenského zdravotníctva,” informoval a vyzval ľudí, aby mu poslali odporúčania na neziskové organizácie, ktoré v tomto smere môže podporiť. “Budeme takto spoločne môcť aspoň trochu pomôcť tým ľuďom, ktorí sú momentálne najdôležitejší,” dodal. Merch by sa mal do predaja dostať v blízkej budúcnosti. Podporíš ho?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.