Už skoro celý svet pozná meno Billie Eilish a preto je ťažké uveriť, že speváčka má na svojom konte zatiaľ len jeden album – CD Don’t Smile at Me , z ktorého pochádza aj jej prelomový singel Bad Guy. To sa ale čoskoro zmení. Jej brat Finneas O’Connel totiž v rozhovore pre magazín Vulture potvrdil, že spoločne pripravujú jej druhú dosku.

Billie a jej brat Finneas pracujú na jej novom albume.

“Začali sme pracovať na novom albume. S prvým albumom sme mali úplne čistý úmysel. Naším jediným cieľom bolo nahrať album, ktorý by sa nám páčil a radi by sme ho hrali aj naživo. Myslím si, že takto to je aj pri druhom počine. Teraz je na čase začať experimentovať pretože si myslím, že ak sa aspoň trochu nepokúšate veci meniť, nevyvíjate sa. Chceme dať ľuďom hudbu, z ktorej sa budú tešiť,” povedal brat Billie a my si na jej nový album brúsime zuby už teraz!

Ak patríš medzi fanúšikov Billie, určite si nenechaj ujsť marcového Kamaráta, v ktorom ju nájdeš a plagát Billie máš v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.