AFTER 2 stále v nedohľadne!

0
2295

AFTER 2 stále v nedohľadne!Dátum premiéry dvojky AFTER je stale neznámy. Pôvodný dátum – deň pred Svätým Valentínom, z neznámych príčin zrušili a po tom, čo sa šepkalo, že by sa film mohol dosťa do kín pred letom, prišiel corona virus a zase je všetko inak. Kiná sú zatvorené a premiéry všetkých filmov sa odsúvajú… Napríklad v máji avizovaný novy film “Rýchlo a zbesilo” posunuli až o rok!!! A čo o filme zatiaľ vieme?

Zatiaľ, čo Coleovi Sprousovi sa veľmi darí a ponuky do filmov a seriálov mu prichádzajú jedna radosť, o jeho bratovi Dylanovi akosi nie je počuť. 2020 bude ale Dylanov rok a vo filme After: Sľub si zahrá postavu Trevora. Trevor je sladký, jemný a inteligentný. Je trpezlivý a zostáva pokojný aj v napätých situáciach (napríklad, keď na neho Hardin reaguje agresívne). Je pôsobivo intelektuálny a veľmi dobre si vie poradiť s prácou, ktorá obsahuje matematiku a čísla. Napriek svojmu mladému veku sa Trevor zaoberá finančným aspektom vo Vance Publishing, teda práci, kde robí aj Tessa. Má plachý prístup, ale vie naozaj pokojne, obdivuhodne a odvážne zvládať rôzne situácie. Príjemné, aj tie menej príjemné. Je priamy, najmä v romantických záležitostiach. Niekoľkokrát sa Tesse dokonca zdôverí o svojich vlastných pocitoch.

Dokáže sa rebel Hardin v pokračovaní filmu naozaj zmeniť kvôli láske k vzornej Tesse? Tessu čaká jedno z najťažších rozhodnutí. Kto je zvedavý či sa k Hardinovi vráti sa dozvie už v apríli.

Kníh vyšlo zatiaľ päť, ale či sa piatich filmov dočkáme, ešte nevieme. Každopádne, ak sa tak stane budeme informovať na našej webstránke.

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.