Už dnes uvedie Disney+ minisériu ED SHEERAN: THE SUM OF IT ALL, v ktorej ťa anglický spevák zavedie nielen do zákulisia svojej slávy, koncíkov, ale aj detstva a dospievania! Odzajtra zase nájdeš na Netflixe seriálovú novinku z univerzu historického seroša Bridgerton s názvom KRÁĽOVNÁ CHARLOTTE, v ktorej si strihla hlavnú rolu sympoška India Amarteifio (poznáš zo Sex Education)! 

Apple TV+ zase predstaví 5. mája sci-fi novinku SILO: šaká ťa 1. séria a 10 epizód zo života v komunite, ktorá prežíva pod zemou v gigantickej sýpke! Veria, že povrch je životu nebezpečný a toxický, ale je to skutočne pravda?

14. mája na nás čaká premiéra poslednej série serošu ŽIVÍ MŔTVI: POČIATOK KONCA, no a 18. mája zase očakávané seriálové pokračovanie trilógie To All The Boys s názvom XO, KITTY (Netflix)!

V máji si vyberieš aj v kinách! Tešiť sa môžeš na komiksovku STRÁŽCOVIA GALAXIE 3 (4.5.). Obľúbená partia podnikne ďalšie nebezpečné dobrodružstvo, ktoré v prípade neúspechu môže viesť ku koncu strážcov, ako ich poznáme! 11.5. sa predstavia aj DETI NAGANA, český film o mladých hokejistoch či animák MYŠKA PATTIE pre tých najmenších! 

18.5. dorazí najnovšie RÝCHLO A ZBESILO X (záporáka hrá Jason Momoa) a v rovnaký deň sa v kinách predstavia aj romantická komédia ZNOVU SA ZAMILOVAŤ s Priyankou Jonas či rodinná komédia ZODI A TEHU: PRINCOVIA PÚŠTE. Ako dopadne putovanie 12-ročného nomáda a jeho naj kamoša skrz Saharu a podarí sa im vyhrať najväčšie ťavie preteky na svete?! 

Koncom mája zase do kín dorazí akčný thriller HYPNOTIK (25.5.) s hviezdnym obsadením, no a tešiť sa môžeš aj na hranú MALÚ MORSKÚ VÍLU z produkcie Disneyho!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.