Zo snúbencov bude čoskoro rodinka! Katy Perry oznámila, že čaká svoje prvé dieťa s hercom Orlandom Bloomom. Speváčka tehotenstvo ohlásila netradične – prostredníctvom videoklipu k jej novej piesni Never Worn White, kde v záverečných záberoch ukázala bruško. “Och, môj bože, som taká rada, že už nemusím zaťahovať brucho… Alebo so sebou vláčiť obrovskú kabelku,” napísala po zverejnení klipu k jej novému singlu.

Uviedla tiež, že bábätko by sa malo narodiť približne v čase, kedy má vyjsť jej šiesty album. “Toto leto sa toho bude veľa diať. Nielenže budem rodiť v skutočnosti, ale tiež obrazne privediem na svet niečo, na čo ste čakali,” povedala a dodala, že pre oznámenie tehotenstva prostredníctvom videoklipu sa rozhodla preto, že práve skrz hudby komunikuje so svojimi fanúšikmi.

Samotná skladba Never Worn White je emotívna vec, v refréne ktorej spieva Katy o tom, že nikdy nenosila bielu, ale chce to urobiť a povedať ÁNO. Zároveň je vyznaním lásky pre otca jej dieťaťa, Orlanda.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.