Krátko po tom, čo na udeľovaní cien Grammy predstavila Demi Lovato singel Anyone prichádza speváčka s ďalšou novinkou. Skladbu I Love Me zverejnila hneď aj s klipom, v ktorom zápasí sama so sebou a hľadá sebalásku. Vo videu konečne vyzerá šťastne, pokojne a vyrovnane, čo jej fanúšikov veľmi teší.

“Zatiaľ nedokážem nájsť slová, ktoré by vedeli opísať to, čo všetko pre mňa minulý rok znamenal. Táto pieseň však hovorí veľa z toho, čo sa odohráva v mojej hlave. Máme dobré, ale aj zlé dni. Najlepšie, čo môžeme urobiť, je byť tou najlepšou verziou seba samého a oslavovať to s tými, ktorí sú nám najbližšie,” vyjadrila sa Demi.

V klipe k I Love Me si zahrali jej blízki kamoši.

“Osobitú pozornosť by som chcela venovať všetkým mojim fanúšikom za to, že ste tu vždy pre mňa. Rok 2020 je náš rok,” napísala Demi po zverejnení piesne I Love Me, na ktorej spolupracovala s Anne-Marie a bude súčasťou jej albumu, ktorý by mal vyjsť tento rok.

Priestor pre Demi Lovato sa našiel aj v marcovom Kamarátovi – kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.