Fanúšikovia filmov o Jamesovi Bondovi sa už nevedia dočkať apríla, kedy príde do kín ďalšie pokračovať s podtitulom No Time To Die. Kým v minulosti sa o titulnú skladbu k filmu postarala napríklad taká Adele, Madonna či Sam Smith, teraz dostala príležitosť Billie Eilish.

Billie s bratom Finneasom

“Je šialené byť toho súčasťou. Nahrať skladbu pre tak legendárnu filmovú sériu je pre mňa veľká pocta. Ešte stále som v šoku,” vyjadrila sa mladá speváčka. Soundtrack napísala Billie spolu s jej bratom Finneasom a stala sa najmladším umelcom, ktorý nahral skladbu pre Bondovku. “Je niekoľko vyvolených, ktorí sú vybraní, aby nahrali pieseň k Bondovi. Som veľkým fanúšikom Billie a Finneasa, ktorí prinesú sviežu novú perspektívu v piesni, ktorú si zapamätajú aj budúcej generácie,” povedal režisér nového Jamesa Bonda, Cary Joji. Dátum vydania skladby zatiaľ nie je známy. Zatiaľ však kupuj Zimný magazín Kamaráta a aktuálne vydanie Kamarát Poster, kde natrafíš aj na Billie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.