Daniel Radcliffe sa nám už zrejme navždy bude spájať s menom mladého čarodejníka Harryho Pottera. Okrúhle okuliare a plášť si už však na seba nedá. Prezradil to v rozhovore pre Variety.

Nemyslím si, že sa v sérii Fantastické zvery vrátim ako Harry Potter. Nerád hovorím nie, ale nie je to niečo, do čoho by som sa hrnul. Mám pocit, že tie filmy sa pohli nejakým smerom a darí sa im bez nás fajn. Veľmi rád to tak aj ponechám. Mám svoj život rád. Nehovorím, že sa nikdy nevrátim do nejakej série, ale páči sa mi flexibilita, akú v kariére momentálne mám. Nechcem sa dostať do situácie, kedy mám podpísanú zmluvu na niekoľko filmov dopredu,” povedal Harry a my ho úplne chápeme. Aj keď, bolo by zaujímavé ho po rokoch opäť vidieť v tejto úlohe.

Ak patríš aj ty medzi fanúšikov Harryho Pottera, nenechaj si ujsť aktuálne vydanie Kamarát Poster, v ktorej máš plagát troch najznámejších mladých čarodejníkov!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.