Len nedávno vydal Justin Bieber svoj dlho očakávaný album Changes, ktorý žne úspechy. Jeho nová doska sa vyšplhala na vrchol albumového rebríčka Billboard. Ide o jeho v poradí už 7. album, ktorý sa stal jedničkou. Predtým nimi boli albáče My World 2.0 (2010), Under the Mistletoe (2011), Believe (2012), Purpose (2015), Never Say Never: The Remixes EP (2011) a Believe: Acoustic (2013).

JayBee sa tak stal najmladším umelcom so siedmimi albumami, ktoré sú na vrchole Billboardu a porazil tak Elvisa Presleyho, ktorému toto prvenstvo patrilo 59 rokov. Presne tak dlho ho nikto nedokázal prekonať. Až musel prísť Justin.

Kým Elvisovi sa podarilo dostať svojich 7 albumov na prvé miesto amerického albumového rebríčka ako 26. ročnému, Justinovi sa to podarilo ako 25. ročnému.

Čo všetko trápi Justina Biebera? S akými chorobami a poruchami bojuje? Môžu ho pripraviť o život? Prečítaj si v marcovom Kamarátovi – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.