Call of Duty Warzone, ktorého sa fanušíkovia Battle Royale hier nevedia dočkať dostal predpokladaný dátum vydania a to vďaka najnovším uníkom informácií. Túto hru môžeme prirovnať k hrám ako Fortnite, Apex Legends, PUBG alebo Z1 Battle Royale. Warzone by sa mal automaticky odomknúť pre tých, ktorí vlastnia hru Call of Duty: Modern Warfare ale taktiež by tu mala byť verzia, ktorú si budeš môcť bezplatne stiahnuť.

Záhadou je taktiež prečo Activision o Warzone mlčí a nepovie nám niečo viac o chystanej novinke. Na platforme YouTube sa objavil leak z gameplayu novinky, do ktorého sa hráč akýmsi glitchom dostal na novú mapu Battle Royale. Activision toto video okamžite stiahlo a k nahliadnutiu už žiaľ nie je. Predpokladaný release je 10. marca. Updaty na Modern Warfare sú stále v utorok, tak aj sprístupnenie tejto hry pripadá na 10. marca, čo je utorok.

Created with GIMP

Už budúci týžden by sme sa mali o tejto hre dozvedieť viac a možno si pozrieme aj gameplay a to všetko vďaka Influencerom, ktorý boli pozvaní do štúidia Infinity Ward, kde získajú predčasný prístup k hre, čo im umožní vytvoriť content.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.