Epic Games potvrdilo koniec dlhej sezóny Fortnite Chapter 2. Na oficiálnej stránke Fornite sa objavil post, ktorý hovorí o dátume začiatku novej sezóny. Dátum začiatku novej sezóny je uvedený na 20. Februára 2020. Veľmi zaujímavý výber dátumu pre začiatok novej sezóny ( 20.2.2020 ). S týmto magickým dátumom nám Epic Games chce niečo naznačiť? kto vie? To, že v druhej sezóne sa objavia novinky je oficiálne potvrdené ale tvorcovia však nechcú poskytnúť žiadne informácie a pri ohlasovaní novej sezóny si z nás takto vystrelili (Foto).

S novou sezónou príde aj nový engine

Epic Games prezradilo aj prechod Fornite na nový engine a to na Unreal Engine Chaos. Aké novinky do hry prinesie nový engine zatiaľ ešte nie je známe, ale určite to bude mať niečo spoločné s fyzikou. Jedno je však isté a to, že Fortnite stále zostáva Fornite-om a netreba očakávať nejaké extrémne zmeny. Ďalšie informácie Epic Games neposkytlo, takže ostáva už len čakať na nový patch 11.50, čo nám nového prinesie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.