Dvojka To all the boys i’ve loved before už 12. februára!

0
3192

Netflixácky film Všetkým chlapcom, ktorých som milovala (To all the boys i’ve loved before) vyšiel v auguste 2018 a ihneď zožal obrovský úspech. Aké to však bude pri pokračovaní tejto romantickej tínedžerskej drámy? Kedy si konečne môžeš pozrieť dvojku?

Existuje veľa hobbies a záľub. Športovanie, hranie na hudobných nástrojoch, staranie sa o zvieratá, písanie… A práve písanie bolo záľubou hlavnej hrdinky, 16-ročnej Lary Jean. Ale nie len také obyčajné písanie. Písala totiž listy chlapcom, do ktorých sa počas svojho života zamilovala. Nikdy ich však neodoslala a ani to nemala v pláne.

Mama Lary Jean zomrela, keď Lara Jean bola ešte malé dievčatko. Darovala jej krásne ozdobenú krabicu, ktorú Lara Jean využila práve na bezpečnú skrýšu svojich zamilovaných listov.

Dej sa zvrtol, keď Lara Jean zistila, že jej listy zmizli. Nepotrvalo dlho, kým prišla na to, kam sa jej listy podeli. Dopisy si našli svojich adresátov. Nebolo by to až tak zlé, keby jeden z nich nebol napísaný pre jej najlepšieho kamaráta a ex priateľa jej staršej sestry Margot, ktorá len nedávno odišla študovať do zahraničia na vysokú školu.

Lara Jean väčšinou trávila voľný čas so svojou mladšou sestrou Kitty. Ale po tom, čo sa stalo s jej listami, bola nútená urobiť vo svojom živote zmenu a uzavrieť zaujímavú dohodu s ďalším z adresátov – školským kráľom Petrom Kavinskym.

A nakoniec to, čo sa možno zdalo ako koniec sveta, bolo možno tým najlepším, čo ju mohlo stretnúť…

Aké však bude pokračovanie tohto teens trháku, ktorý bude niesť názov Všetkým chlapcom, ktorých som milovala s podtitulom P.S. Stále ťa milujem? Dátum premiéry je už známy, vychádza na stredu, 12. februára. Poznač si ho do kalendára aby si nezabudla, že máš zapnúť Netflix, spraviť si pukance a stráviť peknú večernú chvíľu s kamoškami. Taktiež si nezabudni pozerať našu webstránku, aby ti neunikol žiadny článok a žiadna info!

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.