Henryho Cavilla poznáme predovšetkým z filmov ako Superman, Hviezdny prach či Muž z ocele. Od decembra však hviezdi v ďalšom úspešnom projekte z dielne Netflixu. Fantasy seriál Zaklínač zaujal veľa ľudí a určite za to môže Henry, ktorý stvárňuje v hlavnej úlohe Geralta. Baby určite zaujali jeho mnohopočetné scény, v ktorých predvádza svoje vymakané telo. Do tejto formy sa dostal vďaka špeciálnej, no nebezpečnej diéte. “Každý deň som v posilke a behávam po schodoch nalačno. Držím tiež špeciálnu diétu založenú na obmedzenom prísune vody,” vysvetľuje.

“Tri dni pred natáčaním vypijem 1,5 litra vody. Dva dni pred natáčaním len 0,5 litra a deň pred natáčaním nepijem vodu vôbec. Vďaka tomu je moja koža dehydrovaná a tenká a tým pádom sa mi ‘prilepí’ na svaly, ktoré tak vyzerajú vyrysovanejšie,” prezradil v show Grahama Nortona. “Po tých troch dňoch sa dostanem do bodu, kedy dokážem cítiť vôňu vody,” zasrandoval. A tajomstvo Henryho svalnatého tela odhalené.

Na Zaklínača natrafíš aj v 64-stranovom Zimnom magazíne Kamoša a plagát na teba čaká v aktuálnom vydaní Kamarát Poster s kozmetickým darčekom!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.