DOLITTLE od dnes v kinách!

0
1237

Zvieracieho doktora DOLITTLA určite nemusíme nikomu predstavovať a práve dnes má v kinách premiéru nový film DOLITTLE v hlavnej úlohe s ROBERTOM DOWNEY Jr.!

Je to príbeh výnimočného muža, ktorý si oveľa viac rozumie so zvieratami ako s ľuďmi. A to doslova! Doktor Dolittle však nie je len veterinár, ale stopercentný dobrodruh, po ktorého boku sa nudiť určite nebudete!

Známy a excentrický lekár a veterinár vo viktoriánskej Anglicku, Dr. Dolittle, pred siedmimi rokmi stratil svoju manželku a usadil sa za vysokými hradbami svojho sídla, kde mu robia spoločnosť iba zvieratá. Nie je však osamelý, lebo má záhadnú schopnosť rozprávať sa so zvieratami! Keď však kráľovná Viktória vážne ochorie, Dolittle je nútený vydať sa na dobrodružnú cestu na mýtický ostrov, aby pre ňu našiel liek. Pri svojom hľadaní sa stretáva s úžasnými stvoreniami a znovu získava svoju starú odvahu a vtip!

V hlavných úlohách: ROBERT DOWNEY Jr., ANTONIO BANDERAS, MICHAEL SHEEN. Slovenský dabing!

A takto to vyzeralo na premiére v USA 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.