Koniec Teórie veľkého tresku!

0
868

12. séria bude posledná.

V týchto dňoch sa na pľaci Teórie veľkého tresku maká vo veľkom. Herci natáčajú už dvanástu sériu svetovo obľúbeného sitkomu, ktorá bude zároveň aj jeho poslednou sériou. Seriál, ktorý sa vysiela od roku 2007, zavŕši svoj koniec poslednou epizódou 12. série v máji 2019. Dôvodom je najmä hlavná hviezda Jim Parsons, ktorý už viac nechce byť zaškatuľkovaný ako Sheldon Cooper a nestojí mu za to už ani jeho honorár 1 milión dolárov za jednu epizódu. Po toľkých rokoch v seriáli by sa chcel sústrediť na svoju filmovú kariéru a dať Teórii navždy zbohom.

„Spoločne s hercami, scenáristami a celým tímom sme nesmierne vďační za úspech seriálu a chceme v záverečnej sezóne priniesť veľkolepé tvorivé vyvrcholenie celého seriálu,“ uviedol vo vyhlásení produkčný tím. „Táto jazda bola pre mňa splneným snom a absolútne zmenila môj život. Bez ohľadu na to, kedy by bol koniec, moje srdce by bolo vždy zlomené na dva kúsky,” napísala Kaley Cuoco, seriálová Penny.

Foto z natáčania prvého dielu poslednej, 12. série.

Teória veľkého tresku patrí medzi najsledovanejšie americké televízne programy a tiež medzi najdlhšie vysielané programy. Bol 52 krát nominovaný na cenu Emmy a 10 krát ju aj vyhral. Jednu epizódu si pozrie v priemere 18 miliónov ľudí.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.