Razer predstavilo univerzálny mobilný gaming ovládač Razer Kishi. Switch-style ovládač je možné použiť tak ako na Andriod tak aj na iOS zariadenia. Kishi ti ponúkne jednoduché hranie a podporu pre mnohé mobilné hry, ktoré sú kompatibilné s ovládačmi. Tento ovládač bol navrhnutý spoločnosťou Razer v spolupráci s Gamevice, ktorá sa špecializuje na výrobu pravé takýchto ovládačov pre mobilné zariadenia.

Ovládač obsahuje analógové packy, šípkytlačidlá ABXY ako je to na Xbox ovládačoch. Kishi je možné pripojiť k mobilu dvoma metódami a to pomocou Apple Lightning alebo USB-C.

Kishi je navrhnutý tak, že potenciál tohto ovládača bude plne využiteľný pri streamovaných službách ako je Project xCloud alebo Nvidia GeForece NOW, ktoré vám ponúknu hranie hier mimo PC alebo konzoly.

Čo sa týka ceny, tá by sa mala pohybovať okolo 99$ a na trh by táto novinka mala prísť niekedy v zimných mesiacoch roku 2020.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.