Nie je žiadnym tajomstvom, že Samsung pripravuje ďalšiu novinku, a to ďalšiu generáciu z radu Galaxy. Vlajkový model Samsung Galaxy S11+ dostal už aj svoj približný render a pravdupovediac, zadná strana nás veľmi nepotešila. Vyrenderovaný návrh leakermi by mal byť pre ten najdrahší typ a to Samsung Galaxy S11 Plus.

Ale čo nás naopak potešilo je 108 Mpx fotoaparát, ktorý by mal byť schopný nahrávať videa v 8K rozlíšení a fotiť tie najkrajšie QHD+ fotky. Predná strana by sa meniť nemala, krásny elegantný štýl s vyrezanou selfie kamerou je to, čo najnovšie smartphony z radu galaxy robia tak výnimočnými. Môžeš sa tešiť na krásny 6,9-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120Hz. Rozmery celého smartphonu sa pohybujú niečo okolo 166.9 x 76 x 8.8mm.

Procesor Exynos 990 pre nás a pre US by to mal byt Snapdragon 865. Pre náročnejších používateľov tu je 8GB RAM a kapacita batérie s veľkosťou 4 900 mAh. Základne úložisko by sa malo zmeniť na 256 GB z pôvodných 128GB. Predpokladané predstavenie novej generácie Galaxy spolu s nižšou radou Galaxy S11 sa uvádza 11. februára 2020. Odhadovaná cena sa pohybuje okolo 1000€ pre základnú verziu Galaxy S11, avšak na oficiálne informácie si budeme musieť počkať.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.