Chlapci z 1D

0
3774

VŠETKO, ČO O SEBE POVEDALI 1D

Od ich rozchodu ubehlo už takmer 5 rokov. Ako sa ich vzťahy za ten čas zmenili? Čo o sebe povedali chalani z ONE DIRECTION?

V roku 2015 Zayn Malik povedal, že hudbu 1D viac nebude počúvať! Po tom, čo z kapely odišiel, sa v rozhovore opustil a vysvetlil, prečo sa rozhodol 1D opustiť. “Tie songy boli hrozne generické. Kedykoľvek som navrhol nejakú zmenu, neprešlo to. Manažment rozhodol, že toto budeme robiť, lebo sa to predáva, a hotovo.” Neskôr doplnil, že boyband “pre mňa nikdy nebol. Hneď ako som si uvedomil, že nemôžem prispieť svojou troškou, odišiel som.”

V roku 2016 sa priznal, že takmer nikdy nehovoril s Harrym Stylesom. Dá sa takto existovať v jednej kapele? “Všetci dospievame a viem, že dvaja chalani z kapely už majú aj svoje deti. Nebavíme sa, ale, nikdy sme sa spolu moc nebavili – aspoň ja som sa s chalanmi necítil komfortne a takto sa to prejavovalo, keď sme pôsobili ako 1D.”  O rok na to šokoval vyhlásením, že si za tie 4 roky, čo pôsobil v kapele, nespravil ani jedného kamoša. “Určite mám problém veriť ľuďom, ale je pravda, že s chalanmi sme nikdy reálni priatelia neboli.”  V roku 2018 sa vyjadril, že po rýchlom úspechu kapely a šialenom rozvrhu pre turné si nič z toho nedokázal vlastne ani užiť. “Tie posledné spoločné vystúpenia na vypredaných štadiónoch som si už ani nedokázal užiť. Ten moloch šiel jednoducho prirýchlo.”

Harry Styles na jeho slová reagoval ešte v roku 2017: “Mrzí ma, že to takto cítil… prajem mu, aby robil len to, čo ho robí šťastným,” povedal. K potenciálnemu reunionu dodal, že nič nie je vylúčené. “Milujem 1D, zmenila mi život a dala mi všetko, čo dnes mám!”

Louis Tomlinson sa v roku 2017 vyjadril, že sa cítil v kapele najpohodlnejšie v posledný rok ich fungovania. “A potom to prišlo: pauza!” smeje sa Louis. Na výročie 9 rokov od založenia 1D povedal Louis toto: “Toľko úžasných spomienok. Dni ako dnešok sú dni, kedy sa mi hrdo obzerá s5! Ďakujem, že ste ma vždy podržali a lúbim vás, chalani!” postol tento rok v júli!

Liam Payne tiež rád spomína na chalanov a hovorí, že by si vedel predstaviť spoluprácu napríklad aj s Harrym. “Posledných pár rokov sa všetci staviame na vlastné nohy a myslím, že mnohým z nás sa to aj poradilo. Harry je svetlým príkladom.” Hovorí, že chalani spolu vychádzali okej, preto ich náhly odchod Zayna Malika prekvapil. “Bol to náš najtalentovanejší spevák. Úprimne, ani sa s nami nerozlúčil. Spôsob, akým odišiel, bol čudný. Bolo to ťažké,” priznal sa Liam!

Niall Horan povedal na adresu Zayna jediné: “Viem, aký je – priamočiary a fair play. Teda minimálne on si myslí, že hrá férovo.”

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.