Miley Cyrus: “Ľudia sa zamilujú do človeka, nie do pohlavia!”

0
1004

Miley Cyrus zdobí marcové vydanie magazínu Vanity Fair, pre ktorý nafotila odvážny shoot a rozhovorila sa o svadbe s Liamom Hemsworthom a tiež o prípravách jej nového albumu.

  • o hudbe:

“Keď ľudia počujú moju hudbu, počujú zlomok času, niečo, čo cítim alebo čo som v tom čase cítila. Niekedy v lete by som chcela vydať nový album. Skladby na ňom budú obsahovať viac psychedelických prvkov, viac popových prvkov a tiež viac hip-hopu. Môj nový album bude mozaikou všetkého, čím som kedy bola.”

  • o svadbe s Liamom:

“Dôvod, prečo sa ľudia berú, môže byť občas staromódny, ale myslím si, že náš dôvod staromódny nie je. V skutočnosti si myslím, že je to istým spôsobom nová doba. Predefinujeme to, aké to je pre queer osobu ako som ja, byť v heterosexuálnom vzťahu. Veľká časť mojej hrdosti a identity spočíva v tom, že som queer osoba. To, čomu verím je, že ľudia sa zamilujú do človeka, nie do pohlavia, do výzoru, do čohokoľvek. To, do čoho som zamilovaná ja, existuje takmer na duchovnej úrovni. Nemá to nič spoločné so sexualitou. Nemyslím si, že vzťahy a partnerstvá novej generácie súvisia so sexualitou alebo s pohlavím. Sex je v skutočnosti len malá súčasť a pohlavie je len veľmi malá, takmer irelevantná súčasť vzťahov.”

  • o tom, či ju manželstvo zmenilo:

“Manželstvo ma absolútne nezmenilo. Čo ma zmenilo bolo, že nám zhorel dom.”

  • o tom, že im zhorel dom:

“Nikdy sa cez to nebudem dokázať preniesť. Množstvo spomienok, fotiek a vecí, ktoré sme milovali, sú preč. Keď s niekým zažijete to, čo sme spolu zažili my dvaja, je to ako lepidlo. Ste jediní dvaja ľudia na svete, ktorí to dokážu pochopiť.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.