CAMILA CABELLO: Som happy!

0
1203

So Shawnom je v tom až po uši a nenaznačuje to len názov albumu ROMANCE!

Hoci sa decká snažili svoj vzťah držať pod pokrievkou, už dávno nám bolo jasné, že spolu riešia. V nedávnom rozhovore sa Camila dokonca rozkecala o novom albume a povedala tiež, že niektoré songy budú o Shawnovi a aj to, že zo Shawna cíti domov!

V interview úplne žiarila a o svojich citoch k populárnemu kanadskému spevákovi bola prekvapivo úplne otvorená. “Tento album je omnoho osobnejší, pretože som doň odtlačila vlastný život a veci, ktoré denne stretávam. Nevznikal z mojej fantázie,” povedala. “Každý song má svoju vlastnú story, preto mám k tejto doske tak blízko. Jasne že jednotka bude vždy jednotka, ale tá vznikla z mojej predstavivosti, a teraz… teraz som po 20 rokoch zadaná haha!”

Camila povedala, že na vzťah nemala čas, pretože stále makala. Priznala, že dnes je úplne happy. “Som hrozne šťastná. Poznám ho dlho a cítim, že s ním dokážeme vybudovať domov.”

Album ROMANCE bude o všetkom, čo sa jej za posledné dva roky prihodilo, a že toho bolo dosť, sa dozvieš ešte túto zimu, kedy jej nová doska vychádza.

Shawn sa k ich vzťahu vyjadril tiež, a prekvapujúco nejde o žiadnu dramatickú lovestory! “S Camilou sa zobudíme a ako prvé vždy nájdeme miesto, kde si dáme kávu. Dá si tak polku kelímku, ja zatiaľ vypijem asi tri. Hodíme do seba niečo na raňajky a o hodinu na to sme zase hladní, haha! Pozerávame filmy. Miluje Na vlásku,” napísal Shawn na twitteri!

Fanovia sa ho spýtali aj na to, o čom najradšej kecajú. “Neviem. Camila je super, keď príde na konverzačné témy. Raz sme boli na večeri a vytiahla na mňa otázku, čo by som robil, keby som sa dozvedel, že zajtra Zem nebude!” smeje sa Shawn.

POSTER SHAWNA MÁŠ V ZIMNOM MAGAZÍNE A SPOLU ICH MÁŠ NA MEGA POSTERI V KAMARÁT POSTER!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.