OFENBACH vás pozývajú do raja

0
859

ofenbach-1100

Dvojica OFENBACH vás prostredníctvom novej skladby pozýva do raja. Novinka Paradise je už štvrtým singlom Francúzov!

César a Dorian pokračujú vo vlne French Touch, ktorá originálne osviežila nielen európsku tanečnú scénu na prelome tisícročia. Francúzske projekty ako Daft Punk, Cassius, Stardust alebo Modjo hľadali inšpiráciu vo funku sedemdesiatych a disco hudbe osemdesiatych rokov. Inšpiratívne zdroje samplovali a používali pritom rôzne filtrované efekty a modulátory. A práve na filtrovanej house music a tekfunku Ofenbach vyrastali. Zároveň ale počúvali aj rockové legendy Rolling Stones, Led Zeppelin, Neila Younga a post rockový revival The Strokes alebo Arctic Monkeys. To všetko sa teraz odráža v ich produkcii.

Aj v singli Paradise nájdete podobne ako v predchádzajúcich nahrávkach atraktívnu kombináciu rockových prvkov a dance music, výrazný tanečný groove, ale aj ľahko zapamätateľný melodický moment. Ofenbach už majú jednoducho svoj rukopis, ktorému sa ťažko odoláva! V piesni ich tentokrát doprevádza švédsky spevák a skladateľ Benjamin Ingrosso, ktorý svoju rodnú krajinu tento rok reprezentoval v súťaži Eurovision Song Contest.

Paradise na YouTube: https://youtu.be/L38dq8doTyQ

Paradise v digitálnych službách: https://WMCZ.lnk.to/OfenbachParadise

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.