LIAM má 25

0
841

Liam Payne 1

Týmto príbehom na Instagrame dnes ráno LIAM PAYNE potešil svojich fanúšikov, aby im oznámil, ako miluje svoje narodeniny. Dnes už oslavuje svoje dvadsiate piate, ktoré trávi na slnečnom Bali. Okrem tohto príbehu pridal aj zopár ďalších, v ktorých ďakoval všetkým blahoželajúcim za pekné priania.

Liam Payne 2

Liama čaká už 1. septembra na Bali koncert, kvôli ktorému musel odcestovať preč od svojho syna Beara.

A nedávno sa vyjadril aj k júnovému rozchodu s jeho ex-priateľkou Cheryl, so slovami: „Áno, cítim sa celkom v pohode, aj keď to občas bolí. Samozrejme mám v živote veľa vecí, ktoré si musím vyriešiť, ale… Ehm, je zložité správať sa „rozídene“, keď sme sa rozišli a oznámili sme to verejnosti až niekoľko dní, či týždňov potom…“                                     K vyjadreniu, že sa cíti lepšie, naznačuje aj fakt, že šesť týždňov po rozchode s Cheryl, bol Liam videný s modelkou Cairou na romantickom výlete v Taliansku.

Inak, Liam pred piatimi dňami postol na Youtube až dve piesne: „Depend On It“ a taktiež „First Time“, na ktorej spolupracoval s umelcom French Montana, pričom pieseň má už viac než 1,1 milióna zhliadnutí. Momentálne rádiá valcuje hit „Familiar“ (spolu s J Balvinom), ktorý na Youtube už prekonal 77 miliónov zhliadnutí. (Pripravil: Ben)

LIAMA MÁŠ NA POSTERI V SEPTEMBROVOM KAMOŠOVI! UŽ V PREDAJI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.