LAST CHRISTMAS od dnes v kinách!

0
1019
Last Christmas Tom (Henry Golding) and Kate (Emilia Clarke)

Hviezda z filmu Hry o tróny EMILIA CLARKE a oscarová scenáristka a herečka EMMA THOMPSON plus nadčasové skladby GEORGA MICHAELA – to všetko sa spája v novej romantickej komédii LAST CHRISTMAS, na ktorú už od dnes môžeš ísť do kina!

Od čias takých vianočných hitov ako „Láska nebeská“ či „Prázdniny“ tu asi nebol romantický film viac spojený s obdobím svetielok, darčekov a vianočného punču ako práve LAST CHRISTMAS. EMMA THOMPSON  oprášila dávny nápad svojho priateľa GEORGA MICHAELA a napísala scenár na motív jeho večnej vianočnej klasiky „Last Christmas“. Je možné natočiť film podľa jednej pesničky? Presvedč sa sám v kine!

Last Christmas Kate (Emilia Clarke) and Tom (Henry Golding)

Keby hľadala Bridget Jonesová väščiu smoliarku než je ona sama, s Kate (EMILIA CLARKE) by trafila klinec rovno po hlavičke! To dievča síce vyzerá ako roztopašný čertík, v skutočnosti však priťahuje problémy všetkého druhu – nerozumie si s vlastnou rodinou, nevyzná sa sama v sebe, nevie si nájsť normálneho chlapa a navyše pracuje v obchode s vianočnými dekoráciami. Oblieka si škriatkovský kostým, cinká rolničkou a v hlave sa jej stále točí vianočný hit Georga Michaela „Last Christmas“.

A hoci pred rokom pri komplikovanej operácií balansovala na hrane života a smrti, druhú šancu vôbec nevyužíva tak, ako by sa očakávalo. Okázalo na všetko kašle a vyberá si v živote vždy tú najjednoduchšiu cestu… Všetko sa ale zmení, keď spozná záhadného mladíka, ktorý sa jej stále častejšie pletie nielen do cesty, ale aj do života. A hoci Kate neplánuje nič meniť, pod vplyvom tohto chlapca a magických svetiel vianočného Londýna sa aj jej predčasne zatvrdené srdce začne roztápať!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.