Kapela 5 Seconds Of Summer, ktorú tvorí Luke Hemmings (spev, gitara), Michael Clifford (spev, gitara), Calum Hood (spev, basgitara) a Ashton Irwin (spev, bicie), pôsobí už od roku 2011 a za tú dobu sa vyprofilovala medzi najúspešnejšie austrálskej kapely posledných dvoch dekád. Celé to v roku 2014 odštartoval singel She Looks So Perfect, ktorý sa môže pochváliť hneď niekoľkými zlatými a platinovými statusy. Nasledovali ďalšie hity Do not Stop, Amnesia alebo Good Girls, ale predovšetkým vydanie debutovej platne, ktorej predaje po krátkej dobe prekonali magickú hranicu jedného milióna kusov.

Chalani v súčasnosti dokončujú ich štvrtý album, z ktorého už ponúkli ochutnávku v podobe skladby Teeth. “Nový album je takmer hotový a nevieme sa dočkať toho, keď si ho ľudia vypočujú. Veríme, že nové skladby zachytia DNA našej skupiny a budú reprezentovať novú éru 5 Seconds Of Summer,” vyjadrili sa chalani a ohlásili plány na budúci rok, kedy sa vydajú na No Shame 2020 Tour. Počas neho zavítajú aj do susedných Čiech a 1. júna 2020 odpália svoju show v pražskej O2 Aréne. O dva dni neskôr odohrajú svoj koncert vo Viedni a 4. júna 2020 ich čaká vystúpenie v Budapešti. Máš teda jedinečnú príležitosť vychutnať si chalanov naživo!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.