Všetci fanúšikovia Eda Sheerana sa už nevedia dočkať konca októbra. Vtedy totiž vyjde spevákov nový album = (teda Equals alebo po slovensky rovná sa). Z neho už všetci dobre poznáme úvodný singel Bad Habits, ktorý sa drží na vrcholných priečkach hitparád. Po ňom dal Ed z albumu von song Visiting Hours, ktorý napísal na počesť svojho nebohého kamaráta Michaela Gudinskiho. Najnovším singlom z dosky = (Equals) je vecička s názvom Shivers, ktorú napísal krátko po skončení jeho turné Divide.

Ed na natáčaní klipu k Shivers.

“Zavreli sme sa vtedy na pár hodín do štúdia a čakali sme, čo sa stane. Shivers sme nakoniec vytvorili len za 3 dni, čo je pre mňa neobvyklé. Pôsobí na mňa tak jesenne a úplne tú skladbu zbožňujem,” prezradil Ed, ktorého nový albáč vyjde po dlhých štyroch rokoch a jeho tvorba bola vraj dosť náročná. “Bol to dlhý, naozaj veľmi dlhý proces, behom ktorého som miloval, strácal, vítal nový život a prišiel o kamaráta. To všetko sa odráža v nových piesňach a ja cítim, že ide o moju najlepšiu nahrávku. Nikdy som nebol na moju prácu pyšnejší a som nadšený a tiež nervózny z toho, kedy si to vypočujete,” vyjadril sa. Ako sme už v tomto článku uviedlo skôr, = (Equals) uzrie svetlo sveta koncom októbra a dokopy prinesie až 14 songov.

Obálka albumu = (Equals)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.