TERMINÁTOR: TEMNÝ OSUD má dnes kinopremiéru!

0
935

Ikonickí hrdinovia LINDA HAMILTON a ARNOLD SCHWARZENEGGER sa vracajú v ďalšom pokračovaní pôvodnej ságy TERMINÁTOR! Film priamo nadväzuje na prvé dve časti a podpísal sa pod neho JAMES CAMERON a TIM MILLER (Deadpool)!

Filmová legenda Terminátor má za sebou niekoľko nie príliš úspešných pokusov o nadviazanie na prvé dva diely, ktoré sa právom radia medzi najlepšie akčné filmy všetkých čias. Tentoraz sa však na vracajú dve kľúčové mená s ňou spojené. JAMES CAMERON nový film nielen produkoval, ale zároveň viedol celý tím, ktorý pracoval na scenári. LINDA HAMILTON sa opäť po rokoch stala Sarah Connorovou, ktorú súboje na život a na smrť s dvomi Terminátormi premenili na ultra drsnú hrdinku. Je naučená nikomu neveriť a spoliehať sa len sama na seba. A práve návrat postavy Sarah Connorovej bol  jedným z hlavných dôvodov, prečo na ponuku režírovať tento film TIM MILLER pristúpil.

„Podľa mňa táto sága nikdy nebola príbehom o Johnovi Connorovi, ale o jeho matke. A Linda bola v tejto úlohe neprekonateľná!“ – vraví Tim Miller a pokračuje: „Najlepší zo  všetkých možných scenárov mohol byť preto len ten, v ktorom sa Sára a jej predstaviteľka vráti. A presne to sa aj stalo!“

Linda Hamilton sa pritom už k tejto úlohe vracať nechcela.

„Dala som si podmienku, že sa vrátim iba vtedy, ak budem mať čo hrať a zároveň to prinesie niečo nové.“

A presne taká je cynická osamelá bojovníčka, ktorá sa k svetu správa rovnako drsno, ako sa svet správa k nej. Aj napriek tomu sa ho znova pokúsi spasiť, keď sa ujme ochrániť dievčinu Dani, ktorú z budúcnosti prišiel zlikvidovať vylepšený model Terminátora!

V epickej bitke proti zdanlivo neporaziteľnému nepriateľovi budú Sarah pomáhať Grace (MACKENZIE DAVIS), hybrid človeka  a androida, a starý dobrý Terminátor T-800 (ARNOLD SCHWARZENEGGER). Aj tak však bude prevaha na strane ich nepriateľa…

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.