Spoločnosť Apple nedávno vydala druhú generáciu ich bezdrôtových slúchadiel, AirPods, ktoré vyšli v Marci 2019 s úplne novým čipom, voice assistent Hey Siri a o 50% väčšou výdržou batérie. Avšak, niektoré očakávané vlastnosti sa v týchto AirPodoch nenachádzajú. Predpokladá sa, že by sa mali ukázať až v ďalšej generácii a to Apple AirPods 3. Mark Gurman, ktorý pracuje na vývoji novej verzie AirPodov napísal, že nových AirPodov by sme sa mali dočkať až v roku 2020. Novinka by už mala mať rušenie okolitého zvukuodolnosť voči vode.

Apple AirPod 3 – čo od nich očakávame?

Je príliš skoro o tom hovoriť, keďže len nedávno prišli na trh AirPods 2. Z dôvodu chýbajúcich features v týchto slúchadlách si ľudia pýtajú AirPods 3 s týmito vlastnosťami:

  • Rušenie okolitého zvuku
  • Odolnosť voči vode
  • Meranie tepu a iných telesných hodnôt
  • Ešte väčšiu výdrž batérie
  • Vlastne ovládanie

Novinku, ktorú zatiaľ nazývame pre zjednodušene AirPods 3 by sa v skutočnosti mali nazývať AirPods Pro a mali by prísť s novým dizajnomvlastnosťami. Transparency Mode, ktorý by ti mal umožniť počutie aj zvukov v okolí ak sa nachádzaš v prostredí, kde by ťa mohli ohroziť napr. dopravné prostriedky. Taktiež ľahšie ovládanie play, pause, skip music. Cenu ani presný dátum uvedenia na trh žiaľ ešte nepoznáme.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.